Англійська мова


Другі Київські курси іноземних мов пропонують наступні програми з вивчення англійської мови:

I.Загальний курс -Формує здатність спілкуватися, читати, писати, сприймати мову на слух в межах побутової, ділової, галузевої та суспільно-політичної тематики на рівнях від початкового до вище середнього.

Програма основного курсу складається з 4 рівнів.

Кожен рівень вказує на відповідний ступінь володіння мовою (рівень комунікативної компетенції) згідно міжнародних стандартів:

 1. Елементарний – А1.
 2. Нижче середнього – А2.
 3. Середній – В1.
 4. Вище середнього (незалежний користувач) – В2.

(Порівняльну схему класифікації рівнів комунікативної компетенції Других Київських Курсів Іноземних мов та Ради Європи дивиться у розділ "програми").

Орієнтовна тривалість одного рівня - 42 заняття (4,5 місяця).

Заняття проходять 2 разі на тиждень по 120 хвилин (3 ак. год.)

По завершенню загального курсу навчання випускники Других Київських Курсів Іноземних Мов зможуть:

 • ефективно користуватись англійською мовою як засобом спілкування в реальних життєвих ситуаціях в англомовному середовищі, так і засобом здобуття знань, подальшої самостійної роботи з метою самовдосконалення в галузі обраної спеціальності.
 • знати основні фонетичні, лексичні i граматичні закономірності англійської мови;
 • використовуватиавтентичнийангломовнийматеріалзметоюсамоосвітиiвособистихцілях.

II.Поглиблений курс (ступінь володіння іноземною мовою – С1) закріплює отриманні знання та дозволяє слухачам застосовувати нюанси іноземної мови у різних сітуаціях.

Тривалість навчання - 5 місяців.

III.Курс ділової мови навчає не тільки спілкуванню з бізнес - партнерами, але й знайомить з особливостями психології та етики ділових переговорів, специфікою ведення телефонних розмов, та інше. Рівні від середнього до поглибленого включно.

IV.Курс підготовки до міжнародних іспитів – IELTS, FCE, CAE, TOEFL, починається з рівня незалежного користувача. Тривалість – 6 місяців.

V.Спеціальні курси на замовлення корпоративних клієнтів

Кількість навчальних годин на тиждень та напрям курсу (економічний, юридичний, туристичний, технічний і т. д.) узгоджується у кожному випадку окремо.

VI. Спеціальні програми для дітей різного віку гарантують цікаві та надзвичайно ефективні заняття з використанням ігрових методів, аудіо- відео- та комп’ютерної техніки.

 1. Курс англійської мови для дітей від 5 до 8 років. Дітей розподіляють по групам в залежності від віку та рівня знань, заняття проходять два рази на тиждень по 45 хвилин.
 2. Курс англійської мови для дітей від 9 до 11 років. Школярів розподіляють по групам в залежності від віку та рівня знань, заняття проходять два рази на тиждень по 60 хвилин.
 3. Курс англійської мови для дітей від 12 до 15 років. Школярів розподіляють по групам в залежності від віку та рівня знань, заняття проходять два рази на тиждень по 90 хвилин.
 4. Курс англійської мови для старшокласників. Школярів розподіляють по групам в залежності від рівня знань, заняття проходять два рази на тиждень по 120 хвилин.

Другі київські курси іноземних мов гарантують:

 • Індивідуальний підхід до кожного слухача.
 • Забезпечення роздатковими матеріалами з автентичних (англомовних ) видань.
 • Аудіо- та відео- супровід занять.
 • Постійну перевірку отриманих знань за допомогою спеціальних тестів.
 • За результатами фінального тесту випускники отримують сертифікат в якому вказується загальна кількість академічних годин навчання, рівень комунікативної компетенції слухача курсів та оцінка за фінальний іспит на відповідному рівні.