Французька мова


Другі київські курси іноземних мов пропонують наступні програми з вивчення французької мови:

    1.Основний курс гармонійно поєднує надбання базових навичок усного і письмового мовлення, розуміння мови на слух, вивчення граматики, розширення словникового запасу, знайомство з культурними особливостями Франції.

Програма основного курсу складається з 4 рівнів.

Кожен рівень вказує на відповідний ступінь володіння мовою (рівень комунікативної компетенції) згідно міжнародних стандартів:

 • Елементарний – А1.
 • Нижче середнього – А2.
 • Середній – В1.
 • Вище середнього (незалежний користувач) – В2.

Орієнтовна тривалість одного рівня - 42 заняття (4,5 місяця).

Заняття проходять 2 рази на тиждень по 90 хвилин (4 ак. год на тиждень).

    2. Професійна французька - здобуття навичок спілкування на професійному рівні з використанням спеціальної термінології у різних галузях.

    3. Культура - пізнання різних аспектів французької історії та культури через кінематографічні твори, статті з преси, французькі пісні, радіо- і телепередачі, вивчення французької мови за допомогою театральних прийомів, постановка вистав франкомовних авторів, вдосконалення усної французької мови.

    4. DELF,DALF - інтенсивна підготовка для отримання французьких посвідчень, набуття спеціальної техніки їх складання, підвищення рівня французької мови. Дипломи DELF або DALF дозволяють Вам чітко визначити свій рівень володіння французькою мовою. Вони є дійсними в усьому світі і протягом усього вашого життя. Дипломи DELF & DALF дають офіційну гарантію того, что рівень ваших знань з французької мови є достатнім для влаштування на роботу у франкомовних країнах, або навчання в університетах з французькою мовою викладання. У 2005 році державні дипломи були приведені у відповідність до європейських норм Ради Європи.

    Форми навчання:

 1. Групові заняття
 2. Індивідуальні
 3. Корпоративне навчання
 4. Підготовка до DELF, DALF
 5. Підготовка до виїзду закордон

    Всі засоби навчання спрямовані на те, щоб у приємних умовах та зручному ритмі задовольнити різноманітні потреби слухачів. Сучасні підручники з аудіо- та відеопідтримкою французьких видавництв, групи з невеликою кількістю слухачів (до 6 осіб), або індивідуальні заняття, колектив українських та французьких викладачів, підібраних з урахуванням їх вміння викладати французьку майже без використання рідної мови зроблять процес навчання максимально легким та єфективним.

У навчальному процесі Другі київські курси іноземних мов гарантують:

 • Індивідуальний підхід до кожного слухача.
 • Аудіо- відео- супровід занять.
 • Комунікаційна орієнтація навчання. ( Постійний розвиток та вдосконалення розмовної мови, починаючи з першого заняття.)
 • За результатами фінального тесту випускники отримують сертифікат в якому вказується загальна кількість академічних годин навчання та рівень комунікативної компетенції слухача.