Італійська мова


Другі Київські курси іноземних мов пропонують наступні програми з вивчення італійської мови:

Загальний курс -Формує здатність спілкуватися, читати, писати, сприймати мову на слух в межах побутової, ділової, галузевої та суспільно-політичної тематики на рівнях від початкового до вище середнього.

   Програма основного курсу складається з наступних рівнів:

 1. Livello A1.Початковий ( з нуля).(Тривалість – 48 занять по 120 хвилин).Після проходження початкового рівню студенти отримують рівень комунікативної компетенції - А1 (елементарний).
 2. Livello A2. Базовий, «рівень виживання». (Тривалість – 48 занять по 120 хвилин).Після проходження базового рівня студенти отримують рівень комунікативної компетенції А2 ( нижче середнього).
 3. Livello B1. Середній, «пороговий рівень». (Тривалість – 48 занять по 120 хвилин). Після проходження середнього рівня студенти отримують рівень комунікативної компетенції В1( середній), це є рівень подолання мовного бар’єру.
 4. Livello B2.Вище середнього, (незалежний користувач). (Тривалість – 48 занять по 120 хвилин).Після проходження цього рівня студенти отримують рівень комунікативної компетенції В2 (незалежний користувач), необхідний для вступу до вищих навчальних закладів в Італії.  По закінченні основного курсу слухачі мають змогу продовжувати навчання на поглибленому рівні -. «рівень ефективного володіння».
 5. Livello C1. Поглиблений (рівень ефективного володіння). (Тривалість – 52 заняття по 120 хвилин.)(Порівняльну схему класифікації рівнів комунікативної компетенції Других Київських Курсів Іноземних мов та Ради Європи дивиться у розділі "Програми").

    Методика навчання італійської  мови (характер завдань, у т.ч. тестового контролю) адаптована до вимог, що висуваються кандидатам на складання іспиту PLIDA (Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri) та CELI (Certificazione Italiano Generale).

    Крім загального курсу Другі Київські курси іноземних мов також пропонують :

II.Спеціальні програми на замовлення корпоративних клієнтів.
 • Кількість навчальних годин на тиждень узгоджується у кожному випадку окремо.
 • В процесі навчання враховується специфіка та напрям роботи фірми замовника.
ІII.Спеціальні програми для дітей різного віку гарантують цікаві та надзвичайно ефективні заняття з використанням ігрових методів, аудіо- відео- та комп’ютерної техніки.
 • Курс італійської мови для дітей від 5 років. (2 рази на тиждень по 45 хвилин).
 • Курс італійської мови для школярів ( дітей розподіляють по групам в залежності від віку та рівня знань, заняття проходять два рази на тиждень по 60 або 90 хвилин).


Процес навчання проходить з урахуванням мети навчання кожного студента:

 1.  Виїзд на постійне проживання;
 2. Туристичний візит;
 3. Підготовка до міжнародних екзаменів ( PLIDA,CELI);
 4. Тематичні курси (бізнес-італійська мова);
 5.  Дитячі групи (сформовані за віком).


Другі київські курси іноземних мов гарантують:
 1. Індивідуальний підхід до кожного слухача.
 2. Навчання по підручникам італійських видань з використанням власних методичних розробок викладачів.
 3. Аудіо- та відео- супровід занять.
 4. Комунікативну орієнтацію занять.
 5. Постійну перевірку отриманих знань за допомогою спеціальних тестів.
 6. За результатами фінального тесту випускники отримують сертифікат, в якому вказується загальна кількість академічних годин навчання, рівень комунікативної компетенції слухача курсів та оцінка за фінальний іспит на відповідному рівні.